jdnasir.ac.ir
jdnasir.ac.ir
jdnasir.ac.ir
فرم درخواست شغل

پیوندها
 
 
 

 

گالری تصاویر
کتابخانه
حضور جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و نمایش آخرین دستاورد خود در زمینه گیت های تردد
حضور جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و نمایش آخرین دستاورد خود در زمینه گیت های تردد
حضور جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و نمایش آخرین دستاورد خود در زمینه گیت های تردد
جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی درنمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار با حضور دانشگاه¬ها، پژوهشگاه¬ها، پارک¬های علم و فناوری و مراکز رشد در ایّام هفته پژوهش و فناوری برگزار شد حضوری فعال و چشمگیر داشت و یکی از آخرین دستاوردی های خود در زمینه گیت های تردد با نام گذرگاه کنترل تردد سریع رابو را در معرض دید کارشناسان و دست اندکاران حوزه حفاظت و بازدیدکنندگان این نمایشگاه قرار داد.

جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی درنمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار با حضور دانشگاه­ها، پژوهشگاه­ها، پارک­های علم و فناوری و مراکز رشد در ایّام هفته پژوهش و فناوری برگزار شد حضوری فعال و چشمگیر داشت و یکی از آخرین دستاوردی های خود در زمینه گیت های تردد با نام گذرگاه کنترل تردد سریع رابو را در معرض دید کارشناسان و دست اندکاران حوزه حفاظت و بازدیدکنندگان این نمایشگاه قرار داد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار که از تاریخ ۲۲ الی ۲۶ آذر ماه سال۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد و این نهاد یکی از آخرین دستاوردی های خود در زمینه گیت های تردد با نام گذرگاه کنترل تردد سریع رابو را  که به عنوان برترین گیت این نهاد که تا کنون تولید شده را در معرض دید کارشناسان و دست اندکاران حوزه حفاظت و بازدیدکنندگان این نمایشگاه قرار داد.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد پژوهشی و فناوری کشور، سالانه با حضور جمع زیادی از دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی، دانشگاه آزاد اسلامی، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و شرکت‌های توانمند داخلی برپا می‌شود، فرصت بسیار مغتنمی است تا فعالین این حوزه دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید استادان، دانشجویان سرمایه‌گذاران و دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را معرفی نمایند.

 جهاددانشگاهی خواجه نصیر با معرفی گذرگاه کنترل سریع (رابو) به کارشناسان و متخصصان به عنوان نهادی که در زمینه تولید محصولات جدید و نوآوری در این عرصه تحصین بازدید کنندگان را به همراه داشت. از مشخصه ها و امکانات این گیت که در آینده نزدیک از آن بیشتر شنیده خواهد شد بصورت خلاصه اشاره میشود:

  1. طراحی زیبا و با شکوه و استفاده از علائم نور و صدا برای راهنمایی تردد کنندگان.
  2. قابلیت صرفه جویی در مصرف انرژی بصورتی که در زمان عدم حضور تردد کننده دستگاه بصورت خودکارموقتا خاموش شده و به وضعیت آماده به کار تبدیل می شود.
  3. عملکرد نرم و روان و مصرف پایین انرژی با پیش بینی موارد ایمنی.
  4. تعبیه نمایشگر نورانی در لبه های گیت برای تشخیص هرچه بهتر آن در مکانهایی که نور کم است.
  5. تعبیه 7 عدد سنسور مادون قرمز در طول راهروی گذرگاه به منظور تشخیص جهت صحیح و تامین امنیت عابر.
  6. مجهز به سیستم حساس به امواج زلزله بصورتی که در زمان وقوع زلزله با علائم نور و صدا هشدار می دهد.

با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندرکاران، گامی رو به جلو در راستای اعتلاء و انعکاس هر چه بیشتر توانمندی‌های شرکت‌های حاضر در داخل و حوزه بین الملل باشد.


 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی می باشد .

All Rights Reserved :: Copyright 2008 - 2019 ::