jdnasir.ac.ir
jdnasir.ac.ir
jdnasir.ac.ir
فرم درخواست شغل

پیوندها
 
 
 

 

گالری تصاویر
مدیریت مراجعین یا میهمانان
چنانچه سازمان یا شرکت شما علاوه بر پرسنل، مراجعه کنندگان و میهمانانی نیز می پذیرد، به احتمال زیاد علاقه مند به این سیستم خواهید بود. روش سنتی برای پذیرش میهمان آن است که به فرد میهمان، در قبال کارت شناسایی یک برگه داده می شود که میهمان باید آن را به امضای بازدید شونده برساند تا در برگشت بتواند کارت خود را پس بگیرد.

سیستم مدیریت میهمان یکی از زیر بخش های سیستم های کنترل تردد می باشد: در اینجا یک فرآیند نمونه را شرح می دهیم (و البته می دانیم که فرآیند دقیق ممکن است بسته به قوانین سازمان شما متفاوت باشد. سیستم آنچنان منعطف هست که روال های شما را هم پشتیبانی نماید)

بازدید شونده می تواند اطلاعات میهمان را از قبل وارد سیستم نماید. به محض ورود، نگهبان فرد میهمان را در سیستم تعریف می کند و او را در قالب از ییش تعریف شده ای دسته بندی می کند که دسترسی به هر یک از بخش های سازمان در آن تعریف شده است. نگهبان سپس کارت را به فرد تحویل می دهد که با استفاده از آن، میهمان می تواند از گیت اولیه و دیگر در ها عبور کند و به بازدید شونده برسد ... در انتها، گزارش سریعی از محل هایی که میهمان تردد داشته است، قابل تولید است و در طول بازدید، چنانچه میهمان به جای غیر مجازی برود و یا حتی تلاش به ورود نماید، بلافاصله نگهبانان و مدیر سیستم از این اتفاق با خبر می شوند.


 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی می باشد .

All Rights Reserved :: Copyright 2008 - 2018 ::